background
copyright

NĚCO MÁLO O NÁS

Divadelní soubor eNDe Vrábče byl založen L.P. 2006 amatérskými divadelníky ve Vrábči, jakožto spolek pro všechny divadelní příznivce s otevřeným počtem členů. Místním i přespolním obyvatelstvem byl vlídně přijat, ve Vrábči má ochotnické divadlo totiž dávnou tradici. Vysloužil si rovněž oficiální podporu Obce Vrábče. Obecnímu úřadu ve Vrábči a panu starostovi Ohrazdovi děkujeme! V roce 2014 jsme dokonce získali vybavený sál v Obecním domě ve Vrábči-Ves, za což jsme velice rádi a vděční! V létě hrajeme na "letní scéně" Hospody na Zastávce.

Naší historicky první nastudovanou hrou byla pohádka Honza a loupežnice, která měla premiéru v létě 2007. Následovala erotická groteska Muž sedmi sester (2008), duchařská komedie Vrátila se jednou v noci (2009) a další tituly - přehled všech inscenací ZDE. Naposledy jsme oprášili Muže sedmi sester a v roce 2014 uvedli jeho aktualizovanou verzi.

Ale nehrajeme jen divadlo! Každoročně pořádáme divadelní bál v Holubově, Malou vrábeckou slavnost, Cestu pohádkovým lesem, Slet čarodějnic, Rozsvícení vánoční stromku a další akce!

Máte-li nám co sdělit, pište nám na e-mailovou adresu, uvedenou na naší schránce důvěry. Děkujeme a těšíme se na naše společné divadelní setkání!

background
background